Cep İndiR
<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?app_id=101251726640751&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FCepindir%2F101242176641199&send=false&layout=standard&width=450&show_faces=true&action=like&colorscheme=light&font&height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true"></iframe>

Türkiye'nin en iyi cep forumu.

AnasayfaCepindirGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 604
TELEFON : c261 + 6630 + T250i+5310 Xpress Music

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:36 pm

Ramazan Bayramı Hazır / SMS Mesajları

BIR BAYRAM GULUSU SAVUR GOKLERE, ESKI ZAMANLARA GULUCUKLER GETIRSIN OYLE ICTEN SAMIMI, GOZYASLARINI BILE TEBESSUME CEVIRSIN. IYI BAYRAMLAR.

KARDESLIGIN DOGDUGU, SEVGILERIN BIRLESTIGI, BELKI DURGUN, BELKI YORGUN, YINE DE MUTLU, YINE DE UMUTLU, YINE DE SEVGI DOLU NICE BAYRAMLARA...

BIN DAMLA SERILSIN YUREGINE, BIN MUTLULUK DOLSUN GONLUNE, BUTUN HAYALLERIN GERCEK OLSUN, DUALARIN KABUL OLSUN BU BAYRAMDA... RAMAZAN BAYRAMIN MUBAREK OLSUN!

RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YASAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER SEYE KADIR OLAN YUCE ALLAH, BIZLERI, DOGRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEGIYLE.

KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI YUCE ALLAH'A SONSUZ SUKURLER OLSUN! RAMAZAN BAYRAMI BEREKETIYLE, BOLLUGUYLA GELSIN, TUM INSANLIK ICIN HAYIRLARA VESILE OLSUN.

GUZELLIK, BIRLIK, BERABERLIK DOLU, HER ZAMAN BIR ONCEKINDEN DAHA GUZEL VE MUTLU BIR RAMAZAN BAYRAMI DILIYORUZ. BUYUKLERIMIZIN ELLERINDEN KUCUKLERIMIZIN GOZLERINDEN OPUYORUZ.

HEYECAN VE OZLEMLE BEKLENEN KUTSAL RAMAZAN BAYRAMI GELDI, HOSGELDIN. MUBAREK BAYRAM ULUSUMUZA SAGLIK, HUZUR, MUTLULUK, BOLLUK VE BEREKET GETIRSIN. HAYIRLI BAYRAMLAR DILEGIYLE.

MUBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI TEBRIK EDER HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIZ. BUHAYIRLI GUNDE DUALARINIZ KABUL OLSUN. DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN...

BAYRAMLAR, INSANLAR ARASINDAKI KARSILIKLI SEVGI VE SAYGININ PERCINLENDIGI GUNLERDIR. BAYRAMLAR, INSANLARIN BIRBIRLERIYLE OLAN DARGINLIKLARINI UNUTTUKLARI, BARISTIKLARI, KARDESCE KUCAKLASTIKLARI GUNLERDIR.

MUBAREK RAMAZAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.

BUGUN ELLERINIZI HER ZAMANKINDEN DAHA COK ACIN. AVUCUNUZA MELEKLER GUL KOYSUN, YUREGINIZ COSSUN. RAMAZAN BAYRAMINIZ HAYIRLARA VESILE OLSUN.

BUGUN SEVINC GUNU, KEDERLERI BIR YANA BIRAKIP MUTLU OLALIM. RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YASAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER SEYE KADIR OLAN YUCE ALLAH, BIZLERI, DOGRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEGIYLE.

HEP BIR ARADA, SEVGI DOLU VE HUZURLU NICE BAYRAMLAR GECIRMEK DILEGIYLE, RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN! MUBAREK RAMAZAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.

RAMAZAN BAYRAMINIZIN DA BOYLE BIR NESEYLE GELMESI VE TUM AILENIZI SEVINCE BOGUP EVINIZE BEREKET GETIRMESI DILEGIMIZLE. IYI BAYRAMLAR!

RAMAZAN BAYRAMI.NIN ULUSUMUZUN DIRILIGINE, MAZLUMLARIN KURTULUSUNA, INSANLIGIN HUZUR, BARIS VE HIDAYETINE VESILE OLMASINI DILERIZ.

YINE BAYRAM SABAHI, KIMI AILELERIYLE, KIMI SEVDIKLERIYLE BERABER. YINE YALNIZLIGA SELAM SAATI. UZAKLASMIS SEVGILER, CARESIZ HUZUNLERLE BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN.

YALNIZLIK NE UCSUZ BUCAKSIZ MAVI DENIZDE OLMAK NEDE BIR COL ORTASINDA TEK BASINA OLMAKTIR. YALNIZLIK SEVDIKLERINDEN UZAK BAYRAMLARDA YALNIZ KALMAKTIR. BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

RAMAZAN BAYRAMINIZIN BUYUK BIR NESEYLE GELMESI VE TUM AILENIZI SEVINCE BOGUP EVINIZE BEREKET GETIRMESI DILEGIYLE IYI BAYRAMLAR.

KURANI KERIME INANCIN SON BULMASIN, KALBIN NUR ILE DOLSUN, ALLAH DAIMA YARDIMCIN OLSUN, SENINDE RAMAZAN BAYRAMIN MUBAREK OLSUN

En son Admin tarafından Salı Kas. 25, 2008 9:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://cepindir.lforum.biz
Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:37 pm

Kandil Hazır / SMS Mesajları

BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OSUN.

BIR KANDIL GULU SAVUR SEVDIKLERINE, SIZE ONLARDAN GULUCUKLER GETIRSIN OYLE ICTEN OYLE SAMIMI OL KI GOZ YASLARINI BILE TEBESSUME CEVIRSIN. KANDILIN MUBAREK OLSUN...

MUBAREK KANDILIN TURK VE ISLAM ALEMINE HAYIRLAR GETIRMESINI DILERIM...

BU DEGERLI KANDIL GECENISINDE, KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI BAGISLAYICI VE ACIYICI YUCE ALLAH TUM DUALARINIZI KABUL ETSIN...

TONTON BIR DEDE OLDUGUNDA SALLANAN SANDALYENE OTURUP, ANILARINI TAZELEDIGIN BIR GUNDE GUZEL BIR BAYRAM GECIRMEN DILEGI ILE...

YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM...

BAYRAMIN FEYZ-I UZERINIZE, RAHMETI GECMISINIZE,BEREKETI EVINIZE,NURU AHIRETINIZE, SICAKLIGI YUVANIZA OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

FANI DUNYANIN PADISAHI DEGILIM. GONUL HIRKALARINI YAMAR GIYERIM. DOSTLARLA AGLAR, DOSTLARLA GULERIM. SIZ SEVDIKLERIME, IYI KANDILLER DILERIM.

GECENIN GUZEL YUZU DOKUNSUN, KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN, GUNES OYLE BIR GECEDE DOGSUNKI DUALARIN KABUL, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASADA GUL KOKARLAR, KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSU UZERINIZDE OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

YAKINLIK NE MEKANDA NE ZAMANDADIR. SADECE ELLER YUKARI KALKTIGINDA AKLINA GELENLER YAKIN OLDUKLARINDIR. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

HER TOMURCUK YENI BIR GULUN, HER GUL YENI BIR BAHARIN, HER KANDIL YENI RAHMETLERIN HABERCISIDIR. RAHMET VE MAGRIFET DOLU KANDIL GECIRMENIZI DILERIZ.

YAGMURUN TOPRAGA HAYAT VERDIGI GIBI DUALARINDA HAYAT BULACAGI BU GECEDE DUA BAHCESINDE YESEREN FIDAN OLMAK DILEGIYLE KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

SEMANIN KAPILARININ SONUNA KADAR ACILIP RAHMETIN SAGANAK SAGANAK YADIGI BOYLE BIR GECEDE DUSEN DAMLALARIN SENI SIRILSIKLAM ETMESI DILEGIYLE KANDILIN MUBAREK OLSUN.

BUGUN ELLERINI SEMAYA GONLUNU MEVLAYA AC! BUGUN GUNAHLARDAN OLABILDIGINCE KAC, BUGUN EN GIZLI INCILERINI ONUN ICIN SAC, CUNKU BUGUN KANDIL. KANDILIN MUBAREK OLSUN.

GUNESIN GUZEL YUZU YUREGINE DOKUNSUN, KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BAS UCUNDA DURSUN. GUNES OYLE GECEYE DOGSUN KI, DUALARIN KABUL, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

AVUCLARIN ACILDIGI, GOZLERIN YASARDIGI, ILAHI ESINTILERIN KALPLERI OKSADIGI ANIN BIR ASRA BEDEL OLDUGU BU GECE DUALARDA BIRLESMEK DILEGIYLE KANDILINIZI KUTLARIM.

BIN AYDAN DAHA HAYIRLI BU MUBAREK GECENIN BUYUSUNE KAPILMANIZ DILEGIYLE, KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

YAGMUR YUKLU BULUTLAR GIBI GELEN, ETEGINDEKI HAYIR CEVHERLERINI BASIMIZA BOSALTAN VE BIZLERE MUTLULUK VEREN KANDILIN, BUYUSUNE KAPILMANIZ DILEGIYLE. NICE KANDILLER.

YUKU SEVGI OZU SAYGI GUCU BARIS SUSU HOSGORU OLAN MUBAREK KANDILINI KUTLARIM. ALLAHA EMANET OLUN.

RUHU ASK VE MUHABBET MUHRUYLE DAMGALI, KALBI KUTSI DAVA ILE SEVDALI, SINESI HEYECAN, COSKU TUFANI VE SUKUR NOTALARI ILE ORULMUS GUZEL INSAN, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

SIZE KARANFILIN SADAKATINI, SUMBULUN BAGLILIGINI, MENEKSENIN TEVAZUSUNU, LALENIN GURURUNU, LEYLEGIN SAADETINI VERSEK BIZEDE DUA EDERMISINIZ. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASALAR DA GUL KOKARLAR. KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSUNUN UZERINIZDE OLMASI TEMENNISIYLE.

KARDESLIGIN DAIMI OLDUGU, SEVGILERIN BIRLESTIGI, DOSTLUKLARIN BITMEDIGI YINEDE MUTLU, UMUTLU SEVGI DOLU, RAHMETLERIN YAGMUR GIBI YAGDIGI NICE KANDILLERE.

GUN VARDIR, BIN YILDAN UZUN GELIR BIZE. BIR YIL VARDIR BIR GUNDEN KISA GELIR BIZE. BIRE BIN YAZILAN BU GECEDE DUA EDELIM RABBIMIZ'E.

ISLAMIN NURLU GUNESI KALBINIZE DOGSUN, MEKANINIZ CENNET, HZ MUHAMMED KOMSUNUZ OLSUN, GUNLERINIZ MUTLULUK VE SAADETLE DOLSUN, DUALARINIZ KABUL OLSUN.

ZADE DUYGULAR YUKSELSIN GOKLERE, YUKSEKLERDE HAFAKAN, GOZLERDE YASLAR, ONA SUSAMIS DUDAKLAR KADAR, ACILAN ELLER VAR, KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

GUNLER BIZE DOSTLARIN GUZELLIGI ILE, GECELER ONLARIN DUALARI ILE MUBAREK OLUYOR. UMUDUMUZ DOSTLARIN HEDIYESI, DUAMIZ SIZLERIN SEVGISI.

VESILE OLALIM KARDESLIGE, BARISA. YORULALIM HEPIMIZ YARINKI UGRASA. TAT ALALIM, VARALIM YUCE ALLAH'A. ERISELIM BIRLIKTE NICE KANDILLERE.

DERTLERIMIZ KUM TANESI KADAR KUCUK, SEVINCLERIMIZ NISAN YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN. BU MUBAREK GUNDE SIZINDE HEYBENIZ SEVAPLA DOLSUN. DUALARINIZ KABUL OLSUN.

HAYATINIZ GOKYUZU KADAR YAKIN KUSLAR KADAR OZGUR, TRENLER KADAR UZUN VE SEVGI KADAR GUZEL OLMASINI TEMENNI EDERIM.

BU GUNLERIN FEYZI UZERINIZE, RAHMETI GECMISINIZE, BEREKETI EVINIZE NURU AHIRETIMIZE, SICAKLIGI YUVAMIZA DOLSUN.

KONSUN YINE PERVAZLARA GUVERCINLER, HU HULARA KARISSIN AMINLER, MUBAREK AKSANDIR, GELIN FATIHALAR, YASINLER...

GEL EY MUHAMMED BAHARDIR, DUALAR ARDINDA SAKLI, AMINLERIMIZ VARDIR. HACDAN DONER GIBI, MIRACTAN INER GIBI GEL GEL. BEKLIYORUZ YILLARDIR.

BAKILER SEVGILER ADINA NICE DILEKLER VARDIR, OLUMU BILE AYIRIR SAYMAYAN GONULLER VARDIR. MESAFELER ARAYA SET CEKMISSE NE CIKAR, DUALARDAN BIRLESEN GONULLER VARDIR.

GUL-I MUHAMMED-I OLANLARA SELAM OLSUN, SELAM DIYARINDAN GECENLERE BAHAR OLSUN, GONLU HAZAN OLANLARIN GONLU GULISTAN OLSUN, MUBAREK KANDILINIZ KUTLU OLSUN.

Dini Geceler

Mevlit Kandili
Regaip Kandili
Miraç Kandili
Berat Kandili
Kadir Gecesi

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:37 pm

Anneler Günü Hazır / SMS Mesajları

KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM OLUR…ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

BENIM ICIN HERSEYE KATLANAN, HER ZAMAN YANIMDA OLAN, DEGERI BICILEMEYEN DUNYANIN EN GUZEL ANNESINE … ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN …

ANNE SENI SEVIYORUM…BELKI SEVGIMI HER ZAMAN GOSTEREMIYOR OLABILIRIM AMA SEN BUNU DAIMA BILIYORSUN…ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN…

DUN SANA KIZDIKLARIMI BUGUN BEN YAPIYORUM ANNE. CUNKU ASLINDA SENIN KUCUK BIR KOPYANIM. UMARIM SENIN KADAR SEVGI DOLU OLURUM...

MEGER DILIMDEKI VE BEYNIMDEKI EN GUZEL KELIME SENIN ADINMIS. SANA HER SESLENISIMDE YA ACIM DINMIYOR YADA SEVGIM COSUYOR...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

EGER BANA GOZLERINLE DEGIL DE KALBINLE BAKMIS OLSAYDIN, SENI NE KADAR SEVDIGIMI COK IYI ANLARDIN...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

ANNECIGIM, BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. ANNEM OLMAN DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM ANNEM.

SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE.

BU DUNYADAKI EN GUVENLI SIGINAGIM SENIN KUCAGIN.BENIM ANNEM OLMAN BU DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM. SENI SEVIYORUM ANNEM...

ANNECIGIM SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLUKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM...

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:38 pm

Asker Hazır / SMS Mesajları

DAGLARIN TEPESINE, ESKIYANIN ALNINA, KIZLARIN KALBINE OLUMSUZ MEHMETCIK YAZACAGIM.

MERHABA BEN BAHRIYELIYIM LIMAN LIMAN GEZERIM, AKLIMA ESER KIZ TAVLARIM AKLIMA ESER GEMI TEMIZLERIM.

BU ULKE SENINLE GURUR DUYUYOR. VATANI GOREVINDE BASARILAR. ADAM OLMAK ADINA SON SANSINI DA IYI DEGERLENDIRMENI DILERIM.

GECE NOBETLERINDE BENI AKLINA GETIRMEMEYE CALIS. UYURKEN USTLERINE YAKALANMANI ISTEMEM.

SPORA GIDEMEMEKTEN YAKINIYORDUN YA. ISTE SPOR SENIN AYAGINA GELDI. IYI DEGERLENDIR.

BU SOYLEYECEKLERIMI AKLINDAN CIKARMAMAYA CALIS: AY AKSAMDAN ISIKTIIIIR?

VATAN SANA EMANET. GOSTER KENDINI. (YINE DE COK SIVRILMEMEYE CALISIRSAN SENIN ICIN DAHA HAYIRLI OLACAK GALIBA.)

SEN ASKERDEYKEN BURALARI BIZE EMANET. (OTOMOBILININ ANAHTARLARINI VERMEYI DUSUNMEZ MISIN? ARADA BIR CALISTIRMAM ICIN TABI)

O GUZEL ASKERLIK ANILARINI ANLATACAGIN GUNLERI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM! SEN YETER KI CABUK GEL, BEN DINLEMEYE RAZIYIM

ILK BASLARDA KAC GUN KALDI YERINE KAC GUN GECTI DIYE SAYARSAN SENIN ICIN DAHA KOLAY OLACAKTIR. GEL TESKERE GEL. GONLUMUZ SENINLE

ASKIM YATAGIN, SEVGIM YORGANIN, YUREGIM YASTIGIN OLSUN, ASKER OCAGINDA RAHAT UYU BITANEM.

SAFAK DEGIL SENSIZLIK BENI ACITAN! SENI COK OZLEDIM BIRTANEM...

KAPINI CALAR MAZI, DALGINLIKLA ACARSIN, ARAR GOZLERIN BENI O GUNLERI SORARSIN. PISMANLIK SARAR SENI O GUNLERI ANLARSIN OTURUP BU ASK ICIN SENDE AGLARSIN..AMA NAFILE..?

ASKIN SARABINDAN BILMEDEN ICTIM,SEVDA YOLUNDAN BILMEDEN GECTIM,ASKIN BIR ALEVMIS YAR YAR,BIR ATES PARCASI,BILMEDEN GONLUMU ATESE VERDIM...

BUGUN ILK GUNUM SENSIZ ALISMAK KOLAY DEGIL BOYLE BIR ANDA AYRILDIGIMIZA INANMIS DEGILIM DAHA...

BOYLE YUREKLI OLMAM GEREKLI OLUMUNE SEVMEM GEREKLI BIR CANIM VAR BIN DAHA OLSA HEPSINI SANA VERMEM GEREKLI COK OZLERSIN DIYORLAR COK BEKLERSIN DIYORLAR SEN BU ASKIN SONUNDA OLECEKSIN DIYORLAR...

BENI KIZDIRIYORLAR KAFAMI BOZUYORLAR AH MI CEKEYIM, VAH MI CEKEYIM YOKSA BU CANIMDAN VAZ MI GECEYIM SEN BENIM CANIM, EN GUZEL YANIM FEDADIR SANA AKSA DA KANIM...

GEL NE OLURSUN GEL HASRETIM HER YERDE BEKLETME BU SEFER ASK, YUREGIMDE ASK OZLEMIN HER YERDE OZLETME BU SEFER KAR GIBI DUSTUN USTUME GUNES ERITIR SANDIM OYSA BEN AY'DAN GECE DIYE KORKARDIM BANA GUNESIM DERDIN, YETINEMEDIM!...

SORMASAYDIN SOYLEMEZDIM AMA SOYLEMEM GEREK BAZEN BIR SANIYE BINLERCE YIL DEMEK ZORLAMA HIC BOSUNA ICINDEN GELMELI SEVMEK BENDE BIR YUREK VAR KI COCUK VAR OLMAM GEREK OLMADI YA SU TESTISINE DOLMADI YAR BEN BELKI BASKAYDIM SEN BASKA BIR ASKTAYDIN...

BILMEDIN YAR YAGMUR GIBI INMEDIN YAR SEN BELKI BASKAYDIN BASKA BIR ASKA INANMADIN KANATLANIP UCSAN O KUSU DA TUTSAN KAFESINI ACSAN DA BENI ALDATTIN BANA GOZUN GIBI BAKSAN EL USTUNDE TUTSAN BANA DOST BILE OLSAN DA BENI ALDATTIN BENI ALDATTIN...

YASAMAK YILDIZLARDA SENINLE OLMAK ISTIYORUM SEVISMEK HUNER DEGIL YANINDA KALMAK ISTIYORUM YASAMAK HUNER DEGIL SENINLE OLMEK ISTIYORUM BEN BU YERDE OLSEMDE AY YUZLUM YINE ELDE MUHTAC OLAYIM NAMERDE OLUNCE SEVEMEZSEM SENI...

YUREGIMIN KIYISINA VURDUN MINICIK BIR DARBE SUSMALIYDIM TUTAMADIM KENDIMI BIR CANIM VAR FEDA ETSEM SEVDAMI BILEMEZSIN BIR ACIM VAR ANLATSAM ONUNU GOREMEZSIN HERKES UNUTTU BIZI BENDE UNUTTUM HERSEYI BARI BARI SEN UNUTMA BENI...

HERSEY BOS BIR RUYA MIYDI YOKSA HEPSI BIR YALAN MIYDI SEN GITTIN HERKES GIBI SEVMEDIN BENIM GIBI DEMEK KI TAM DA ASKA INANMISTIM UYKULARDAN UYANMISTIM SEN CELDIN BENIM AKLIMI BOYLE KAYBOLMAK VARMIYDI VAR MIYDI BOYLE KACMAK NERDESIN...

DUN YINE DUSUMDUM ESKI GUNLERI NASIL DEGISTI HERSEY BIZDE DEGISTIK BILMEDEN SUCUMUZ YOK ANLADIM NE ASK, NE HASRET, HIC BIR SEY SONSUZ DEGIL SONSUZ DEGIL NE YAZIK HER SEVDA ZAMAN GECTIKCE ESKIYOR...

SEN SEVDIGIMDIN, BEBEGIMDIN NEDEN AYRILIK SEN TUTAMADIGIM CICEGIMDIN BIR TANEM NEDEN NEDEN AYRILDIK...

SIGARAM SENSIZ BITMIYOR AH ASKIM ICIN YANIYOR SOGUDU ODAM YALNIZIM YINE YAPAMAM BEN SENSIZ DUR DINLE...

YALNIZLIKLARDAN YORULDUM USANDIM SENSIZ GECELERDEN SIKILDIM BUNALDIM SINSIKI SARAN ATESI GOZLEDIM O SIMSICAK BAKAN GOZLERI OZLEDIM...

TUTUSUR ANILAR UYKUSUZLUGUNDA YETISIR SEVDALAR UMUTSUZLUGUNDA BIN KORKU SARAR SENIN YOKLUGUNDA YANGINLAR CIKAR SUSUZLUGUMDA...

ASKINA YURUYEN SESIMI DUYUYORSUN GITTIKCE BUYUYEN DERT OLUYORSUN SANA SOYLUYORUM FARKINDAMISIN AMA SENI SEVIYORUM AH BILIYORSUN...

KOYVER DERDIN SILINSIN YOLVER OFKEN YORULSUN SONRA KORKMA GOSTER GONLUN GORUNSUN HOSGOR RUHUN SEVINSIN GEL BU GUNUN HAKKINI VER YARINI YARIN DUSUNSUN ...

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:38 pm

Aşk Hazır / SMS Mesajları

SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...

INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI...

UNUTMA KI INSAN SEVEBILDIGI KADAR INSANDIR.

INSANLARIN UMUDUNU KIRMA..BELKI DE SAHIP OLDUGU TEK SEY ODUR.

DUNYADA PAYLASILDIKCA BUYUYEN TEK SEY SEVGIDIR.HAYDI O ZAMAN PAYLASALIM...

NE OLURDU BIR YAPRAGIN DAHA OLSA!BAK SEVMIYOR ISTE BENI HAIN PAPATYA!

ASK GUNAH OLMAYACAK KADAR MASUM,KOLE OLMAYACAK KADAR OZGUR,UNUTULMAYACAK KADAR DERIN,UMULMAYACAK KADAR YAKIN,TEK BASINA YASANMAYACAK KADAR TAKIMDIR...

BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...

UZAKLIKLAR KUCUK SEVGILERI YOK EDER BUYUKLERI ISE YUCELTIR TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP ATESI YUKSELTTIGI GIBI...

DUNYA DA HERSEY KENDINE BIR ES ARAR,TASIN KALBI YOKTUR AMA ONU DA YOSUN SARAR...

ASKIMIZ KARA BULUTLARLA KAPLIYSA EGER..YAGMURUN YAGMASINI BEKLE CUNKU HER YAGMURDAN SONRA GOKKUSAGI CIKAR...

BIR GUN GUNES DOGMAYI AY BATMAYI UNUTURSAA BEN DE SENI UNUTACAGIM...

ICTIGIM SIGARAM GIBIYDIN ARAMIZDA TEK BIR FARK VARDI SIGARAMI BEN BITIRDIM BENIDE SEN...

SENIN OLAN HERSEYI SENSIZLIGI BILE SENI HATIRLATTIGI ICIN SEVIYORUM...

UNUTMA BAL YAPAN HER ARININ KUYRUGUNDA BIR IGNESI VARDIR.

DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC.

INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.

ASK BIR ELMA SEKERIDIR. YERSIN YERSIN ELINDE KAZIGI KALIR.

BASINI GOGSUME YASLADIGIN ZAMAN TEK DUSMANIM AKIP GIDEN ZAMANDIR.

DUN YINE YAPAYALNIZ, DOLASTIM YOLLARDA...YAGMURLARIN ISLATTIGI, BOMBOS SOKAKLARDA.GOZLERIMDE YAS, KALBIMDE SIZI, UNUTMADIM SENI, UNUTAMADIM, UNUTAMADIM, NE OLUR ANLA BENI...

HAYATINDAKI UZUNTULER KUMSALDAKI AYAK IZLERI KADAR GECICI MUTLULUKLARSA MERMERE KAZINAN YAZILAR KADAR KALICI OLSUN...

SENIN ICIN UZAKTAN SEVMEYI,BAKMADAN GORMEYI,DOKUNMADAN,HISSETMEYI,DUYMADAN DINLEMEYI,GOZ YASLARIMLA GULMEYI VE KAVUSMAK ICIN SABRETMEYI OGRENDIM AMA SENSIZLIGE ASLA...

BIR BAKISIN MANASI, HIC BIR LISANDA YOKTUR, BIR BAKIS BAZEN SIFA, BAZEN ZEHIRLI BIR OKTUR, BIR BAKIS BIR ASIGA NELER NELER ANLATIR, BIR BAKIS BIR ASIGI SENELERCE AGLATIR...

UNUTMA! NASIL SENSIZLIGI BEN YARATMADIMSA TADACAGIN BENSIZLIKTE BENIM ESERIM OLMAYACAK...

KENARDAN BEN GECEYIM YOL SENIN OLSUN BEN ZEHIR ICEYIM SU SENIN OLSUN BI SEVGILI BULMUSSUN HAYIRLI OLSUN BI TANE DE BENIM VAR HABERIN OLSUN.

FIZIK ILE BULDUM, KIMYA ILE COZDUM, EDEBIYAT ILE SOYLUYORUM, SENI COK SEVIYORUM

GULU OYLESINE SEVMELISIN KI SORANLARA DIKENI YOK DIYEBILMELISIN.

BIR INSAN OLUNCE UNUTULMAZ, UNUTULUNCA OLUR!

SENII SEVDIGIM KADAR YASASAYDIM,OULSUZ OLURDUM.... SEN HALA SONSUZLUDUN YUZUNDE BIR DAMLA GOZYASISIN..

FIRLATMISTIM KALBIMI UZAGA,EN UZAGA.DENK GELIRDE RASTLAR DIYE BIR YILDIZA...YANILIP SUSTURDUM,AGRIMIN CAGRISINI,CAGRIMIN KOHNEMIS AGRISINI...

OYSA KIM BILIR KI ,YANAGIMDA YANGINLARDAN COK ONCE O YARIN BIRAKTIGI OPUS IZI VAR... YUREGIMDE ANILARDAN KALAN BIN DUS IZI VAR...

KANMADIM AYNALARA SANA KANDIGIM KADAR...ICIMDE BIR BOSLUK SANA YANDIGIM KADAR..

BIR CIFT ELA GOZ YUZUNDEN ICIMDE BIR SONBAHAR ACIYOR OYLE ACIYOR KI, ACILAR ACISIZ KALIYOR, MEVSIMLER USTUME DEVRILIYOR,KISLAR KISSIZ KALIYOR...

PASLI BIR YANLIZLIKTI AVUCLARIMDA...ARDIMDA BIR YUREK YUKU RUZGAR...NE ZAMAN SEVMEYE KOYULSAM,DOGRULUP COGALDI AYRILIKLAR...

SENI SILDIGIMDE, ANILAR DEFTERINDEN,BILIYORDUM SOKUP ATTIGIMI HAYATIMIN YARISINI...

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:39 pm

Ayrılık Hazır / SMS Mesajları

EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM...

BELIM BUKUYOR BOYLE AYRILIK. VERDIGIN ACILAR HASRET TANIDIK. GORMEDIM KI BIR GUN SENDEN YAKINLIK. DONMESENDE GERI FARKETMEZ ARTIK...

TUTULMUSUM BIR ESMERIN YAKICI GOZLERINE NEDEN SONRA ANLADIM BUTUN BUNLAR HEP HAYALMIS TAS BASTIRDIM GOGSUME BIR SEVGILI YERINE...

KESKE YANLIZLIGIM KADAR YANIMDA OLSAYDIN! KESKE YANLIZLIGIMLA PAYLASTIGIMI SENINLE PAYLASSAYDIM! KESKE SENIN ADIN YANLIZLIK OLSAYDI VE BEN HEP YANLIZ KALSAYDIM!!!

HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM.

SILINIR DIYORLAR EN ACI IZLER, BITERMIS KISLARIM GELIRMIS YAZLAR, BILMEZLER SU GONLUM DERINDEN SIZLER, UNUTURSUN DIYE SOYLEMEK KOLAY...

FIKRINDEN GECELER YATABILMIREM BU FIKRI BASIMDAN ATABILMIREM NEYLEYIMKI SENE CATA BILMIREM AYRILIK AYRILIK AYRILIK...

UNUTMAK ZOR ANLATMAKSA IMKANSIZ CUNKU SEN UNUTTUKCA HATIRLANAN VEDE ANLATTIKCA BITMEYENSIN. BITANEM. SENI SEVIYORUM...

DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA...

UMUDA KURSUN SIKSADA OLUM, UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ...

BELKI ANLAMADIGIM BI HIS,BELKI SANA KIZAMADIGIMIN BELGESI, BELKIDE SAMIMIYETI YANLIS ZAMANDA YANLIS INSANDA ARAMANIN CARESIZ ANLATILISI IDI...

SENI BIRAKIYORUM BIR ELVEDA BILE DIYEMEDEN, SENI SEVIYORUM, SENI BILE GOREMEDEN...

NEZAMAN SAGIR BIR RESSAM KIRISTAL BIR ZEMIN UZERINE DUSEN GULUN CIKARDIGI SESIN RESMINI YAPARSA ISTE O ZAMAN BEN SENDEN VAZGECERIM...

SENSIZ KALDIGIM ILK GUNDEN BERI ICIMDE BIR UMUT VUSLATA DAIR. AKSAMLARI IMZALADIM GOZYASLARIMLA.SENI ARAMIYOR SENI SORMUYORSAM BUM SENDEN VAZGECTIM DEMEK DEGILDIR BIRDAHA BOYLE SEVECEK OLSAM BIR KALEMDE SILERDIM SENI...

SENSIZLIK HAYAT DENEN DEFTERIN ZINDAN KARASI YAPRAKLARINA HASRET KIRMIZISIYLA MULTECI HUZUNLER YAZMAK GIB ASKIMM...

YAZDIGIM HER CUMLE AGLIYOR.

ACIYI HISSETMIYORUM. SEVMEYI BECEREMIYORUM. CARESIZLIK HIC BITMEYEN BIR SENFONI SENSIZ...

HAYATTA 4 YANLIS YAPTIM DOGMAK YASAMAK BUYUMEK VE UMUTLARA SARILMAK 1 TEK DOGRU YAPTIM O DA SENI SEVMEK AMA UNUTMUSUM GUZELIM 4 YANLIS 1 DOGRUYU GOTURDU.

GERCEK GULUSLER SANA SANA UMUTLAR, MUTLULUKLAR SANA. SANA YAZ,SANA BAHAR RENGARENK CICEKLER BANA YALNIZLIK, KIS, KAR VE SAHTE GULUSLER YETER !..

NASILKI SENSIZLIGI BEN YARATMADIYSAM YASAYACAGIN BENSIZLIKTE BENIM ESERIM OLMAYACAK UZULME UZULURSEN YILLARIN SENDEN ALACAGI TEK SEY GENCLIGIN OLACAKTIR...

BIR KARANLIK GELIYOR YOKLUGUNUN ARDINDAN. NE ZAMAN GUNE$ BATSA BU SON GECEM DIYORUM. VAZGEC YALAN DUNYANIN KOHNE SALTANATINDAN. YETI$IR BUNCA KEDER BUNCA ELEM DIYORUM. BU NE BITMEZ AYRILIK, BU NE BITMEZ OZLEM DIYORUM.

BEN SENI BIR NOKTADAN GECEN DOGRULAR KADAR SEVDIM,SEN BENI IKI NOKTADAN GECEN DOGRU KADAR ANLADIN...

ASK KARSINDAKINI BULUNMAZ HINT KUMASI SANMAKLA HIYARIN TEKI OLDUGUNU ANLAMAN ARASINDAKI ZAMANDIR.

HADI GIT BIRAK BENI ESKI KISIMDA YARINLARIMI ALDA GIT OMRUM BOYUNCA YASIYACAGIM UNUTULUSLARI, HUZUNLERIVE OLUMLERI BIRAK VE GIT..

RUZGAR OZUR DILESEDE DAL KIRILDI BIR KERE...

SEN SOZLERIME ALDIRMA,GOZLERIN ZAMANSIZ ISLANMASIN,GUNESIN NERDEN DOGDUGUNU BILIRSIN VE SENI NASIL SEVDIGIMI DE BILIRSIN EGER BITSIN DIYORSAR YINEDE SEN BILIRSIN..!

SENIN YOKLUGUN CEHENNEMIN OBUR ADI NE OLUR GITME USUYORUM...

HAYAT HICBIR INSAN ICIN AGLAMAYA DEGMEZ.ZATEN DEGEN INSAN AGLATMAZ.YINE DE AGLAMAK ISTIYORSAN,BASINI DIK TUT KI GOZYASLARIN AGLATAN KADAR ALCALMASIN.SANA SEVGIMI SOYLESEM SEVGIMDEN KORKARSIN.BEN SENIN ICIN OLMASAM BILE SEN BENIM ICIN HEP VARSIN...

BIR COCUK GULUSUNDE, RUZGARIN EN CAPKIN OPUSUNDE, YAGMURUN HER SACINA DUSUSUNDE BENI HATIRLA....

EGER BENI BU SOKAKTA, BU MAHALLEDE, BU SEHIRDE BULAMAZSAN,SEVGILIM BILKI BEN, GOZLERININ DALDIGI YERDEYIM.

BASKALARINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME.YA ONU KAYBEDERSIN, YA DA KENDINI MAHVEDERSIN.

SEVME BENI, HATIRLA.OZLEME BENI AMA UNUTMA.

SEHRIMIN BENSIZ SOKAKLARINI ADIMLARKEN,BEN SENSIZLIGIMIN SOKAKLARINDA BIR SEHIR KURUYORUM KENDIME.

SEN BENIM OLMADIN HICBIR ZAMAN, BEN SENINIM AMA DAIMA.SENDEKI YOKLUGUM YOK EDEMEDI BENDEKI VARLIGINI.YUREGIM SEVGI, YUREGIM OZLEM DOLU.

GUNES BATMADAN YILDIZLAR GORUNMEZ ELBET,GELECEK GUNLSER NE ALIR NE VERIR BILEMEM,BILDIGIM SARKILAR BITEN ASKLARIN CENAZE TORENLERIDIR.BIR SARKI SOYLE GOM GITSIN,GOM GITSIN YALANLARI GOM GITSIN YALNIZLIGI,GOM GITSIN ACILARI.SONRADA OTUR YUREGIN YESERENE KADAR...

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:39 pm

Babalar Günü Hazır / SMS Mesajları

BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR.

INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR.

BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR.

COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM.

SEN GULLERE OZENME GULLER SANA OZENSIN UZME TATLI CANINI SEN GULLERDEN GUZELSIN OZGURLUK KADAR OZEL GULLER KADAR GUZELSIN BENIM GUZEL BABACIGIM...

UZERIME SABIR TOHUMU EKIP SEVGIYLE SULADIGIN GULUNUN BILMENI ISTEDIGI BIR SEY VAR SENI COK SEVIYORUM.

EVIMIZIN GUNESI BIR TANESI OLAN CANIM BABAMA KUCAK DOLUSU SEVGI VE SAYGILARIMLA BABACIGIM BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN.

DUNYADAKI CICEKLERIN EN GUZELI GULDUR GULLERIN EN GUZELI ISE SEN GUNUN KUTLU OLSUN BABACIGIM.

ATESIN YAKTIGINDAN, GUNESIN HAREKET ETTIGINDEN, GERCEGIN BIR YALAN OLDUGUNDAN KUSKULAN FAKAT BENIM SENI SEVDIGIMDEN ASLA KUSKULANMA BABACIGIM, BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN.

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:40 pm

Beşiktaş Hazır / SMS Mesajları

GEL GUNDUZLE GECE OLALIM GEL GOKYUZUNDE YILDIZ OLALIM SENINLE SAMPIYONLUKLARA KOSALIM HAYDI BASTIR KARA KARTAL'IM

BESIKTAS DIYEREK SANA YUZ VURDUK,SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

BAZEN HUZUN,BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR OMRE BEDEL.BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMISSIN.

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, ASIK EDER HERKESI, UZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI, ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ,OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ...

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!

1903'DE DOLDU YUREKLER, YER SIYAH GOK BEYAZ SAMPIYON BESIKTAS!!

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BESIKTASIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN...

EDIRNENIN YOLLARI TASTAN , VARMI BUYUK BESIKTAS'TAN

BESIKTASLIYSAN OGUN, DEGILSEN ITAAT ET...

KARA KARTALSIN GOKLERDE UZARSIN 100 YILDIR YASARSIN CEKEMEYENLER KISKANALAR CATLASIN BIR ALLAHIM BIRDE SEN VARSIN.

SIYAHIN YANINA BEYAZ KOYDUK YILLARDIR BU RENKLERE BIZ BAS KOYDUK YAGMURLARDA CAMURLARDA STADLARI DOLDURDUK BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN.

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:40 pm

Doğum Günü Hazır / SMS Mesajları

HATIRLARMISIN DOGDUGUN GUNU... SEN AGLARKEN HERKES GULUYORDU. OYLE BIR OMUR YASAKI OLDUGUNDE HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GULUMSE. IYIKI DOGDUN...

BUGUN BELKI DE COK KISIDEN DOGUMGUNU MESAJI ALACAKSIN, ANCAK SU AN OKUDUGUNEN FARKLISI CUNKU TUMUYLE SEVGIYLE YAZILMIS BIR MESAJ. IYI KI VARSIN...

160 KISA KARAKTERE NELER SIGDIRABILIRIM DIYE DUSUNUYORUM ANCAK AKLIMA MUTLU BIR YAS VE SEVGI DOLU NICE YILLAR DILEMEKTEN BASKA BIR SEY GELMIYOR. SENI SEVIYORUM.

SESIM GUZEL OLMADIGI ICIN SANA BIR DOGUMGUNU SARKISI SOYLEYEMIYORUM. BU YUZDENDIR KI BOYLE KISA BIR MESAJ CEKIYORUM. MUTLU YILLAR!

HMMMM BU MESAJI NEDEN CEKIYORUM, UNUTTUM, INAN HIC HATIRLAMIYORUM. DUR BAKAYIM.. DUR DUR BULDUM DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!...

DILEGIM BUGUN DILEDIGIN TUM DILEKLERIN GERCEK OLMASI. BELKI YANINDA DEGILIM AMA BIL KI KALBIMIN EN DERIN YERINDE BUGUNU SENINLE KUTLUYORUM. NICE YASLARA...

BUGUN DOGUMGUNUN OLDUGU ICIN FARKLI VE OZEL OLDUGUNU MU SANIYORSUN SEN? OYSA SEN BENIM ICIN SADECE BUGUN DEGIL HER GUN FARKLI VE OZELSIN. IYI KI VARSIN...

DOGDUGUN GUN BULUTLARI YIRTARAK, BIR GUNES GIBI ETRAFINA AYDINLIK SACARAK GIRDIN HAYATA. HEP SEVGIYLE YASA! NICE YASLARA...

GELECEGINI OLUSTURACAK HER YENI GUNUN BIR ONCEKI GUNDEN DAHA GUZEL, ISTEKLERINE UYGUN VE SENI MUTLU EDECEK SEKILDE OLMASINI DILERIM. NICE SENELER...

DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELINI YASAR, BASARI MERDIVENLERINI TIRMANIRSIN VE DILERIM YUZUN HEP GULER, NESENI HIC YITIRMEZSIN. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!

DUNYADA ESSIZ BIR GUZELLIK VARSA O DA KALBINDEDIR. HAYATININ BUNDAN SONRASI KALBININ GUZELLIGI GIBI GECSIN. IYI KI VARSIN VE IYI KI DOGDUN!

YASA . SEV . GUL! BUNLAR EKSIK OLMASIN YASAMINDA. YASIN KAC OLURSA OLSUN HER SEYIN EN GUZELI SENINLE OLSUN. NICE MUTLU, NESELI VE YASAM DOLU YASLARA...

BUGUN BIR YASINI DAHA DOLDURMANIN MUTLULUGUNU YASARKEN GELECEGIN SANA KALBINDEKI TUM DILEKLERI VERMESINI DILIYORUM. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN.

FLUUUPPP! BU BIR SMS SURPRIZI. SANA SANS GETIRMEK ICIN BURADA. BU YUZDEN HEMEN GOZLERINI KAPAT VE BIR SEY DILE. MUTLU YILLAR SANA, MUTLU YILLAR SANA.

KISA BIR MESAJ OLMALI BU. SANA BINLERCE OPUCUK VE SEVGI YOLLUYORUM BURADAN.. BIL KI UNUTULMADIN.. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!

ARKADASLAR YILDIZLAR GIBIDIR, ONLARI HER ZAMAN GOREMEZSIN AMA SENIN ICIN HER DAIM VAROLDUKLARINI VE SENI DUSUNDUKLERINI BILIRSIN. BUGUN BENI GOREMEZSEN DE BIL KI YANINDAYIM! DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN... IYI KI VARSIN VARSIN.. BIRLIKTE DAHA NICE YASLARA...

DIKKAT! BU MESAJ SEVGI, NESE VE IYI DILEK ICERMEKTEDIR. BIR DAKIKA ICIN YASAMIN VE SENI DUSUNEN BIRININ OLDUGUNUN SEVINCINI HISSET VE MUTLU OL! BU MUTLULUGUN HER ZAMAN SURSUN. IYI KI DOGDUN. NICE MUTLU YASLARA...

DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELINI YASAR, BASARI MERDIVENLERINI RAHATLIKLA TIRMANIRSIN VE DILERIM YUZUN HEP GULER, NESENI HIC YITIRMEZSIN. SEVGI DOLU KALMAN VE MUTLU OLMAN DILEGIYLE... DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!

BIRAZ SANS, BIRAZ SEVGI VE SABIR, BIRER PARCA ZAMAN, BASARI VE MEMNUNIYETI DE EKLERSEK MALZEMELERE, HEPSINI KARISTIRIP SENIN ICIN UZUN VE DILEKLERININ GERCEKLESTIGI BIR "HAYAT PASTASI" YAPABILIRIZ SANIRIM... NICE YASLARA!

BIR YIL DAHA BITTI, AMA SAKIN UZULME ZAMAN CABUK GECIYOR DIYE... UNUTMA KI HERKES AYNI SEYI YASIYOR. BU YILIN SONUNDA GERIYE BAKTIGINDA UMARIM "HARIKA BIR YILDI" DERSIN.. TUM DILEKLERININ GERCEKLESMESI DILEGIMLE.. NICE YILLARA...

365 SAYFALIK BIR OYKU DAHA BASLIYOR, HER GUNE BIR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAGA BIR OYKU SIGDIR MUTLULUK DE ADINA. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN.

GUNES KADAR SICAK, KARTANESI KADAR BERRAK, YAGMUR KADAR SAF VE TEMIZ BIR OMUR DILEGIYLE.

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:41 pm

Dostluk Hazır / SMS Mesajları

DOSTLAR ARASINA HASRET UCURUMU GIRDIGINDE, YILDIZLARLA VUSLAT KOPRUSU KURDUK YUREKTEN YUREGE. GONLUMUZUN HASRET GUNLUGUGNE UNUTMAYI VE UNUTULMAYI HIC YAZMADIK.

GUNESE BAGLANDI KORKUYLA ONCE INSAN. SONRA ATESE, SUYA ... AY BATTI SU KURUDU GUN BITTI.. SEVGI KARDESLIK DOSTLUKTU SONSUZ OLAN..CAN DOSTUMA

DOSTLUKLARA MESKEN ßU YUREK ASKLARA DEGIL SEVGILININ GOZLERINE DEGIL DOSTUN SOZLERINE, SELAMIN'A MERHABASINA MUHTAC BU YUREK MERHABA EY DOST BU GECE DE YUREKTESIN...

DOSTLUK GUNAH OLMAYACAK KADAR MASUM, KOLE OLMAYACAK KADAR OZGUR, UMULMAYACAK KADAR YAKIN, UNUTULMAYACAK KADAR DERIN, TEK BASINA YASANMAYACAK KADAR ZORDUR.

ARKADASLIKLAR ASKA DONUSEBILIR,AMA ASKLAR ARKADASLIGA ASLA DONUSEMEZ.

ARKADAS KIS ORTASINDA YAZ GETIREN,DOST COL ORTASINDA SUYUNU PAYLASANDIR.

SEVGILER GECICI OLABILIR ASKLARDA OLUMLU OLUMSUZ OLAN TEK SEY DOSTLUKLARDIR...

DOST VARDIR GIDA GIBIDIR,ONU HEP ARARSIN.DOST VARDIR ILAC GIBIDIR GEREKIRSE ARARSIN. DOST VARDIR HASTALIK GIBIDIR, ONU ARAMAZSIN O SENI BULUR..

BUTUN DUNYAYI SEVGININ RENKLERINE BOYAYIP INSANLARA DAGIT.KENDINI SEVGININ BIR RENGI DIYE TANIT CUNKU SENIN VARLIGIN SEVGIYE EN BUYUK KANIT!

BEN NE ADAMLAR GORDUM ELBISESI OLMAYAN ! BEN NE ELBISELER GORDUM ICINDE ADAM OLMAYAN...

RUHUMDAN BASKA DOSTUM OLMADI VE DERDIMI DINLEYEN SADECE GONLUM VARDI.

UNUTMAYI BILIP SEVGIYI BILMEYENLER UNUTUR AMA SEVMEYI BILIP DE UNUTMAYI BILMEYENLER ASLA UNUTMAZ CUNKU ONLAR SEVGIYE ASIKTIRLAR...SEVGIYE HASRETLERDIR... (KORAY BU SOZ SANA VE SANA BENZEYENLERE...

URKEK BASLADIGIMIZ SEYLER GUN OLUP VAZGECILMEZ OLUNCA BIR BAKISTA SEVGIYI YAKALIYORSAK,KENDIMIZI COSKULU,GUCLU TUTKULU HISSEDIYORSAK DESENE ARKADAS BIZ DOSTUZ...

DUNYADA DOST DENILEN KELIME YALAN.BENIM EN IYI DOSTUM ICKIM SIGARAM.ONLARDA TERKEDERDI OLMASA PARAM...

GULMEK SENIN ICIN BIR TUTKU OLSUN...OLURDA BIRGUN AGLARSAN EGER O DA MUTLULUKTAN OLSUN...

EVET ARKADASIM!GULMEK VARKEN SURAT ASMAK NIYE,GULDURMEK VARKEN AGLATMAK NIYE,GUZEL SOZLER SOYLEMEK VARKEN,KALPLERI KIRMAK NIYE?HAYAT COK KISA ARKADASIM VE BU DUNYADAKI HIC BIR SEY KIRILAN KALPLERE DEGMEZ.

SIMDILIK HOSCAKAL ARKADASIM...YINE GEL.YANINA SENIN GIBI GULEN GOZLU,YUREGI SEVGI DOLU INSANLARI ALIP YINE GEL OLUR MU?

DAL RUZGARI AFFEDER AMA KIRILMISTIR BIR KERE...

BIZIM OMRUMUZDE HAYALLERIMIZ VARDI IRMAKLARINDA SANDALLARIMIZI YUZDURDUGUMUZ,BIZIM OMRUMUZDE DOSTLARIMIZ VARDI BIR GUN GORMEDIGIMIZ DE UZULDUGUMUZ...

BENI DUSMANLARIMIN HANCERLERI DEGIL,DOSTLARIMIN SIRT USTU BIRAKMASI DERINDEN YARALAR...

UYKUDAN UYANINCA INSANI UYANDIGINA PISMAN EDEN,GERI DONMEK ISTEYIPTE DONEMIYINCE CARESIZLIKTEN DELIRTEN,INSANIN HAYATTA SADECE BIR DEFA GOREBILECEGI HARIKA BIR RUYASIN...

SEN ONUN ASKISIN,BEN ONUN DOSTU, ASKLAR GECICIDIR,DOSTLUK KALICI...

PAYLASMAKSA CIKARSIZ SEVGIYI,HISSETMEKSE ICTENLIGI,ARAMAKSA DERTLERE COZUM,GUVENEBILMEKSE NEDENSIZ SONSUZA KADAR DOSTUMSUN(DEFNE'YE)

AFFET BENI HEP GUZELI ANALIM.ANILARDA TEBESSUM YASATALIM.BEN KIRDIM, BEN UZDUM YARALADIM.MUTLULUK GOLGEN OLSUN ARKADAS'IM.

DOST DIYE YUREK SALDIM GURBET ELE ELLERI BOS GOZU YASLI DONDU GERIYE DEDIDOSTLUK OLMUS YARENLIK UNUTULMUS DEDIMYA SU KARSIKI DAGLAR ONLAR DOST DEGILMI DEDIHEYHAT SUSAMISSIN SERAPTIR ONLAR O AN SILINIVERDI DOST DIYE SIRT VERDIGIM O DAGLAR

TUM GUZELLIKLER ARDINDA O DOST KALMIS TEK BASINA UZAKLARDA COK UZAKLARDA HATIRALAR GIBI ESKI ZAMANLARDA O DOST KIMBILIR SIMDI NEREDE BELKI DUNYADA BELKI ECELDE BELKI DE TUM GUZELLIKLERDE HATIRALAR GIBI ESKILERDE

ARKADASLIK SEVGISI VARDIR SIMDI ESKILERDE KALDI NEDEN ESKILERDE KALDI NEDEN HATIRLANMADI ARKADASLIK SEVGISI VARDIR BILEN AZDIR DUNYADA ARTIK BILEN YOKTUR BU YENI ZAMANLARDA

ARKADAS KIRMAYAN KIRILMAYAN KIRILSADA YIKILMAYANDIR...!

SENI OZLUYORUM HER OKULA GIDISIMDE CEKTIGIN KOPYA KAGITLARI HALA SIRANIN ALTINDA SENI BEKLIYOR SEN NERDESIN DOSTUM NERDESIN...

MERHABA ARKADASIM BIR GUN BAHAR OLMAK ISTERSEN CICEKLERIN DAIMA ACIK OLSUN BIR GUN CICEK OLMAK ISTERSEN YUZUN HEP GUNESE DONUK OLSUN VE BIR GUN BIRINI SEVERKEN KALBIN HEP ONUNLA OLSUN

DOSTUM OL AGLARKEN YABANCI OMUZ ARAMAYAYIM DOSTUM OL KALBEN TUT SEVGI SUN GOZLERINLE VE NE OLURSAN OL DOSTUM OL ISTER YANIM DA ISTER UZAKTA ISTER GULUSUM DE ISTER GOZ YASIM DA BIR SES CIGLIGIM OL ODAMA DOL AMA BENIM DOSTUM OL

SEN ESKIDEN BOYLE DEGILDIN ,GOZLERIN ISIL ISIL GULER OYNARDINHAYATA BAKMAZ, HAYATI YASARDIN KOSARDIN, COSARDIN, SAVASIRDIN, SIMDI NE OLDU SANA ? HAYATA KUSMUS YORULMUSSUN SISMANLAMIS YASLANMISSIN BAKISLARIN SOLGUN

BIR BAGRI YANIK KARDASIM VAR AGLARMI BILMEM UZANIPTA GOZLERINE AKAN YASLARI SILEMEM YARIN ASKERE GIDECEK GITME KAL DIYEMEM AGLAMA KARDAS AGLAMA AGLAYIPTA YUREGIMI DAGLAMA

ARKADAS ICIMI SEN, DISIMI SEN BILIRSIN. ANCAK SEN OLURSUN BANA YOLDAS. HAYDI TUT ELLERIMDEN, BERABER YURUYELIM YARINLARA, GEL ARKADAS!

GERCEK ARKADAS SAGLIK GIBIDIR DEGERI ANCAK O YOK OLUNCA ANLASILIR ...

DUNYADA 100 TANE ARKADASIN VARDIR,99 TANESI KOTUDUR.1 TANE ARKADAS SEC KENDINE HEM ARKADAS HEM KARDAS OLSUN SANA !!!

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:41 pm

kader Mahkumuna Magrur Bakısın,esaretın Yeter Konus Be Arkadas Tas Yurek Denınce Hele Bır Dusun,onunde Saygı ıle Dur Be Arkadas.

ıkı Dost Varmıs Dunyanın Farklı Yerlernde Bırbırlerını Ozledıklerınde Sevgılernı Ruzgara Fısldarlarmıs Dısarı Cık Gor Bak Dostum Ruzgar Nasıl Esıyor...

Unutma Unutulanlar, Unutanları, Asla, Unutmaz Dostum...

Serefle Bıtırılmesı Gereken En Agır Gorev Hayattır Bır Anlık Zevkın ıcın Namusunu Lekelemeye Bır Zamanlık Mevkı ıcın Ayak Opmeye Gunluk Menfeatlerın ıcn Fazıletlerını Karartmaya Degmez Arkadas...

Yurek Umutlara Gebe Oldugundan Berı, Ayrılıklara Hıc Yenık Dusmedık Bız,gonlumuz Daragacında Olsa Bıle Dosta Selam Gondermeyı, Unutmadık...

Hayat Yasamayı Vefa Hatırlamayı Dostluk Paylasmayı Ozel Gunler ıse Hatırlamayı Bılenler ıcın Vardır...

Ben Arkadaslarımı Sahıl Kenarında Topladıgım Cakıl Taslarına Benzetırım. ıclerınden Bazısını Atar Bazısınıda Saklarım ıste Sen Atmaya Kıyamadıklarımdansın.

Bızım Omrumuzde ırmaklar Vardır. Sularında Hayallerımızı Yuzdurdugumuz. Bızım Omrumuzde Dostlarımız Vardır Gunlerımız Ayrı Gectıgınde Uzuldugumuz...

Agırdır Sevgılerım Her Yurek Tasıyamaz!buyuktur Umutlarım Her Omuz Kaldıramaz!sonsuzadektır Dostlugum Her ınsana Degmez!(sana Deger Dostum) Unutma...

Dostuklara Mesken Bu Yurek,aska Degılsevgılının Gozlerıne Degıldostun Sozlerıne ,selamına,merhabasına Muhtac Bu Yurek.merhaba Dostum.yurektesın...

Dogru Soze Dost Degıl,dusman Sılah Ceker...

Yıldızlar Bazen Gorunmezler , Dostlarda Bazen Yıldızlara Benzerler Gorunmeselerde Onlar Hep Yerlerındedır...

Semadakı Yıldızlar Sonunce Gozlerınde Gecenın Yalnızlıgını Hıssedınce Muhtac Olunca Bır Dost Sohbetıne Unutmakı Senı Dusunen Bır Dost Var Bu Sehırde...

Dostluk Denız Kenarındakı Taslara Benzer,once Teker Teker Toplarsın Sonrada Bırer Bırer Ayıklarsın,bazıları Vardır Kı Kıyamazsın,ıste Sende Onlardansın..

Kucaklamaya Kollarının Yetmeyecegı Bır Agac Bır Tohumla Baslar En Uzun Yolculuklar Kucuk Bır Adımla Gercek Dostluklar ıse Kucuk Bır Tebessumle Baslar...

Her Zaman Yenık Dustuk Esırı Olduk Anlamsız Kosusturmaların Amabırkez Adını Yuregımıze Yazdıgımız Dostlarımızı Hıc Mı Hıc Unutmadık....

Senle Ben Dogu Batı Ama Dunya Yuvarlak.yollar Kavusmak ıcın Vardır. Bırgun Bıryerlerde Mutlaka Tekrar Bulusuruz Arkadas...

Gun Gelır Bırgun Yanlız Kalırsan .akı Verırse ıkı Damla Gozyası Gozunden Canlanırsa Anıların Bırden Bıre Benı Hatırla...

Arkadaslar 3 Cesıttır Bırı Peynır-ekmek Gıbıdır Her Gun Ararsın Bırı ılac Gıbıdır Arada Bır Ararsın Bırı Mıkroptur Sen Arama O Senı Bulur...

Huzun Bır Yıldız Kadar Uzak,mutluluk Goz Bebegının Kadar Yakın Olsunumutların Gercek,gercek Mutlulukların Sonsuz Olsun......

Kendını Mutsuz Hıssettıgınde Kalbını Dınle ,cunku Sen Kalbın Kadar Temız Ve Guzellıklerı Hakeden Bırısın Tum Guzellıkler Senınle Olsun .

Her Ruzgar Savuracak Bır Toz Bulur Her Hayal Yasanacak Bır Can Bulur Her Dus Gerceklesecek Bır Umut Bulur Unutma Bulunmayan Tek Sey Senın Gıbı Bır Dosttur...

Gokyuzunde Her Dostluklar ıcın Bır Melek Yasarmıs, O Dostluklar Bozulunca Melekler Aglarmıs, Sana Soz Bırtanem Bızım Melegımız Hıc Aglamayacak!!!!

Hakıkı Arkadaslık Sıhhatten Farksızdır, Kıymetı Ancak Elden Gıttıkten Sonra Anlasılır.

Bır Dostum Vardı Atesler Arasında Kalmıstı Bır Sılah Verdım Elıne Kendını Vursun Dıye ılk Kursunu Bana Sıktı !!!!

Gul Kurusu Aksamlarda, Dost Hasretlıklerı Yasadık, Belkı Yerı Geldı Ayrılıklara Agladık, Ama Kalbımıze Koydugumuz Doslarımızı Asla Unutmadık ınadına Yasadık!!

Dunyanın Dort Bır Yanında Dostlarım Var Dostlar Kı Bır Selam Yollamamıslar Dostlar Kı Selamlarını Almamısım.yıne Dunyanın Dort Bır Yanında Dostlarım Var Dostlar Kı Kanıma Susamıslar , Kanlarına Susamısım...

Her Seyın Yenısı, Dostun Eskısı Makbuldur.

Yuregıne Bır Gul Yolluyorum, Guluslerımden.sesı Sevdadır Suskunlugun, Suskunluguna Sevdalandıgım Dost! Yuregının Guluslerınde Sakla Benı...

Gonul Ne ıckı ıster Ne Meyhane, Gonul Bır Dost ıster ıckı Bahane...

Dost Dedıgın Cay Gıbı Olmalı.sekerı Ne Eksık Ne Fazla,ıcıne Bır Tat Bırakmalı Bazen Acı Bazen Tatlı,ama Hep ıhtıyac Duymalı...

Paylasmanın Asaletını Hıcbır Zaman Bencıllıgın Cırkınlıgıne Tercıh Etme Ve Oyle Bır Arkadas Seckı Sen Onun ıcın Olumu Dusunurken, O Senın ıcın Coktan Olmus Olsun...

Sen Umudum,vazgecılmez Tutkum,dunum, Bugunum,yarınımsın...ama En Onemlısı "bırıcık Arkadasımsın"

Sen Gulerken Yanındakıler Guler,ama Aglarken Yalnız Aglarsın...onun ıcın Oyle Bır Agaca Yaslan Kı Kırılmasın,oyle Bır Dost Edın Kı Sen Aglayınca Arkasını Donup Gıtmesın...

Bızım Omrumuzde ırmaklar Vardır,sularında Hayallerımızı Yuzdurdugumuz.bızım Omrumuzde Dostlarımız Vardır,gunlerımız Ayrı Gectıgınde Uzuldugumuz...

Admin
Admin
Admin

Cep İndiR
Tecrübe:
100/0  (100/0)
Karizma:
100/0  (100/0)

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   Salı Kas. 25, 2008 9:42 pm

sen Benı Unumatmak ıstesende Ben Unutturmayacagımben Senı Unutmak ıstesemde Unutamayacagım!^can Dostum^

Gonuller Bırdır Vucutlar Ayrı Olsada.dostluk Bıtmez Dostluk Abıdesı Yıkılsada.unutmayız Dost Uzakta Olsada Hatta Dost Bızı Unutsada!!!

Bır Dost Yuzune ıhtıyac Duydugunda Basını Kaldır Ve Gokyuzune Bak...gunduzlerı Bulutların Gecelerı Yıldızların Arkasından Gulumsuyor Olacagım...

Urkek Basladıgımız Seyler,gun Olup Vazgecılmez Olunca,bır Bakısta Sevgıyı Yakalıyorsak,kendımızı Guclu,coskulu,tutkulu Hıssedıyorsak Desene Arkadasım Bız Dostuz.

Dostluk,guzellık, Ve Sevgı Kavramlarının Sozluk Anlamlarını Degıstırmek Mumkun Olsaydı Ben Senın ısmınle Degıstırmek ısterdım.

Bırgun ıslak Sokaklar Boyu Dostlugu Ararsan, Bır Dag Etegınde Bır Denız Kenarında, Gozlerınden Yaslar Akarsa , Uzat Bana Elını, Ben Senın Yanında Olacagım.

Acık Kalple Konusan Dusman, ıcten Pazarlıklı Dosttan Daha ıyıdır.

Dostluk Dallarda Goncadır,dostluk Sıratten ıncedır,dostluk Herseyden Oncedır.sonmesın Muhabbetın Kozu,merhabadır Dostun Sozu.ey Dost Yurektesın!...

Dost Bazen Mınık Bır Kus, Bazen Var Olmayan Bır Sevgılı Kımı Zaman Saksıda Bır Cıcektır. Ama Asıl Dost Senı Senden Cok Sevendır.

Lafla Degıl, Yurekle Baglılıktır Dostluk. Yalnız Anlarda Yalnız Olmadıgını Bılmektır "dostluk"

Dostluk Sessızlıgı Yasayıp Saatlerce Sıkılmamaktır. Kotu Anlarda Bıle Avutan, Dınleyen, Guldurendır.

Dostluk Gece Yarısı Arayıp, Hıc Usenmeden Acılabılmektır, Acıda Mutlulukda Sıgınılacak En Sıcak Lımandır.

Dostluk Sevgıden Kaygı Duymadan, Vefaya Sadık Olmaktır.

Bız Dostlarımızı Kır Cıceklerı Gıbı Avucumuzda Degıl, Kursun Yarası Gıbı Yuregımızde Saklarız...

Bır Cocuk Gıbı Kucuk Bır Kalbın Varsa, Kucuk Kalbındekıler Buyuk Umutlarınsa, Kalbın Ne Kadar Kucuk Olsada, Sen Buyuk Umutlarınla Yasa!

Dostlukların Tukenmedıgı, Sevgılerın Olmedıgı, Goz Yaslarının Akmadıgı, Gulucuklerın Bıtmedıgı, En Guzel Gunler Sızınle Olsu Sevgılı Dostum...

Arasıra ısyana Yonelık Olsanda Hatırlakı Evrenı Yargılamak ımkansızdır. Onun ıcın Kavgalarını Surdururken Bıle Kendı Kendınle Daıma Barıs ıcınde Ol!

Gokyuzunde Yıldızlar Gokkusagındakı Renkler Gercek Bır Dost Kadar Degerlı Olamaz Butun Yıldızlar Dostum Olsa Senın Gıbı Bır Dost Karsısında Parlak Kalamaz.

Dostluk ıkı Dunyayı Tutan Bır Yemın, Sonuna Kadar Sadakat, Sonuna Kadar Kefıllık Ve Sahıtlıkdır.

Dostluk, Geregınce Tanımlanamazlardandır Ve Ancak, Yasamakla Anlasılır. Bu Yuzden Dostluk, Sıır Gıbı, Ask Gıbı Anlatılmaz Yasanır.

Gercek Dostluklarda Yaratılısları Bayagı Olanların Hıc Bır Zaman Goremeyecegı Bır Sevıye Vardır.

Dostluk Hayatın Zorluklarına Karsı Gerılmıs Bır Zıncırdır. Bazen ıstenmeyerek Bu Zıncırın Halkaları Zedelenıp Kopma Noktasına Gelır.onu Ancak Affetmek Tamır Eder.

Hayat Olmus Derın Bır Kuyu, Sevda Denızının Kurumus Suyu, Mutlu Olmak ıcın Bır Omur Boyu, ınanıpta Sevme Kımseyı Arkadas.

Sana Bu Guzellıkler Bızden Kalsın. Bu Gunlerden Bırseyler Kalsın Senden Almak ısterler, Bızı Soyle Gelenı Bıze Gonder Bızden Alsın Dostum!

Dostlara Mesken Bu Yurek, Aska Degıl Sevgılının Gozlerıne Degıl, Dostun Sozlerıne Merhabasına Selamına Muhtac Bu Yurek, Yurektesın Ey Dost Selam Sana...

Paylasmaksa Cıkarsız Sevgıyı, Hıssetmekse ıctenlıgı Ve Aramaksa Dertlere Cozum, Guvenebılmekse Nedensız Bunada Dostluk Denırse Sonsuza Dek Dostumsun...

Dost Dedıgın Yurekten Sever, Sermayesını Dostluga Sarfeder, Boyle Guzel Sevgıler Dunyalara Deger, Dunyalara Degecek Dostuma Yurekten Sevgıler.

Bır Gun ıslak Sokaklar Boyu Dostlugu Ararsan Bır Dag Etegınde Veya Bır Denız Kenarında Gozlerınden Yaslar Akarsa Unutma Uzat Ellerını Bana Senın Dostunum Dostun!

Yasamak Bır Oyun Degıldır Dostum, Aglamak Var Sevmek Sevılmekde Var. Bu Dunya Kımsenın Degıldır Dostum, En Mutlu Anında Yok Olmakda Var!

Bır Umut Serpılsın Yuregıne Bın Tatlı Mutluluk Dogsun Gunlerıne Bınbır Hayalın Gelecekle Bulussun Hersey Kendın Gıbı Guzel Olsun.

Kalbın Kar Gıbı Beyaz, Gonlun Yıldızlar Gıbı Parlak, Duyguların Gunes Gıbı Sıcak, Ruyaların Ay ısıgı Gıbı Olsun.

Hayata Gulusunle Ceza Ver, Kotuluklere Yıkılmadıgını Anlasınlar. Yaprak Mısalı Dokulsende Senı Seven Dostlarınla Yenıden Yeser! Kımse Yoksa Bıle Ben Varım Sakın Unutma Dostum.

Hayat Yasamayı, Mutluluk Gulumsemeyı, Sevgı Hak Etmeyı, Vefa Hatırlanmayı, Ask Sadık Kalmayı Ve Dostluk Paylasmayı Bılenler ıcın Vardır. Sen Bunu Hakedenlerdensın.

ıslak Ve Buruk Bır Sancı Saplanırsa Yuregıne, Yuregın Gıderse Bır Yerlere Bır Golge Duserse ıcıne, Yalnızlık Ve Huzun Hakım Olursa Bedenıne ıste Ben Oradayım Gor Benı.

Hayat Altust, Beynım Yangın Yerı. Sonunda Sevmıs Bırı, Kacıyor Dıgerı. Gozler Sele Maruz, Eller Tasa Mahkum. Dost Mesajı Bekler Gonlum, Tek Carem Olum.

Gunısıgını Bekleyen Kara Karlar Altında Kalan Kara Gunlerın Kardelenı Oldum. Sonunda Hayatı Karın Altında Ustunde Degul, Dostların Kalbınde, Mezarımda Buldum.

Karanlıkta Bır Ben Ve Ayak Seslerım, Bende Varım Dıyen Dostu Ozledım, Karanlıkladan Kurulmustu Ordu, Yenemedı ıhvan Odunsuz Dostu.

Ben Aydınlık Ve Ozgurluk Delısıyım, Varsın Haınler Gızlensınler Soguk Tas Altlarında, Durustce Yasadım Ben Karsılıgında, Yuzum Dogan Gunese Donuk Olecegım.

Bır Dostum Uzuntusune Herkes Sempatı Duybılır, Bu Cok Kolaydır. Bır Dostun Basarısına Sempatı Duyabılmek ıse Cok Saglam Bır Karakter Gerektırır.

Bır Dostum Varkı Benım, Geregı Arayan Yolda Oncusudur Yuregımın. Yurutuyo Yasamın Sırlarına Dogru ınancla, Sahıbıdır Butun Guzel Sozlerın

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]   

Hazır Mesajlar Arşivi..[Kandilden,Ramazana,Aşktan,Takımlara]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anket Hazırlama Kılavuzu
» Modelersiz en baştaki mesaja yani mesajlar arasına kod eklemek ltfen yardım edin
» Üst menüye son mesajlar butonu ekleme
» Silinmiş Mesajlar
» Foruma En Son mesajlar bölümü eklemek?